Go to Top

Gastronomi Festivalleri

gastronomı festvallerı-01

OCAK
Crush Festival www.crushfestival.com.au
Niagara Icewine Festival www.niagarawinefestival.com/icewine-festival
ŞUBAT
Taste Festivals Holland www.tastefestivals.com
Santa Cruz Clam Cook-Off www.everfest.com/e/santa-cruz-clam-chowder-cook
Biennial Pinot Noir Celebration www.mpva.com.au/events
La Percee Du Vin Jaune www.percee-du-vin-jaune.com
Italian Wine&Food Festival www.italianwinesandfood.com/events-festivals-italy/trentino-alto-adige
MART
ProWein: International Trade Fair for Wines and Spirits www.prowein.com
Taste Festivals Hong Kong www.tastefestivals.com
Taste Festivals Dubai www.tastefestivals.com
Taste Festivals Sydney www.tastefestivals.com
Yountville Live Music Festival www.yountvillelive.com/food/
Fiesta De Vendimia www.vendimia2016.mendoza.gov.ar
NİSAN
Vinitaly www.vinitaly.com
ProWein Singapur www.prowein.com
Timeout 101 Lezzet Festivali www.101istanbullezzeti.com
Alaçatı Ot Festivali www.alacatiotfestivali.com
Roll Out The Barrels www.slowine.com/events/roll-out-the-barrels.php
Santa Barbara County Vintners Festival www.sbvintnersweekend.com
New Zealand Wine&Food Harvest Festival www.foodfestivals.nz
MAYIS
ProWein Hong Kong www.prowein.com
VinExpo Hong Kong www.vinexpo.com
London Wine Fair www.londonwinefair.com
Cappadox www.cappadox.com/
Marul Bayramı www.fikirsahibidamaklar.org
Taste Festivals Paris www.tastefestivals.com
Terra Madre Balkans www.terramadre.com
Annual Wine Fair www.firadelvi.org
California Roots www.californiarootsfestival.com
Portland Rose Festival www.rosefestival.org
Clare Valley Gourmet Weekend www.clarevalley.com.au/calendar_main/event/508
Georgia New Wine Festival www.localwineevents.com/festivals/view/1881/the-new-wine
Urban Open Cellar Day www.karpatskaperla.sk/?photogalleries&
Pinot Nero Days www.weinstrasse.com/en/highlights/wine/wine-events/pinot-nero-days/
Rebula And Olive Oil Festival www.brda.si/events_and_festivals/
HAZİRAN
Food & Wine Classic in Aspen www.foodandwine.com
Winery Walkabout www.winerywalkabout.com.au
New Vintage Festival www.niagarawinefestival.com/new-vintage-festival
Taste Festivals Amsterdam www.tastefestivals.com
Taste Festivals Moskova www.tastefestivals.com
Taste Festivals London www.tastefestivals.com
Taste Festivals Helsinki www.tastefestivals.com
Taste Festivals Dublin www.tastefestivals.com
Taste Festivals Toronto www.tastefestivals.com
Batalla Del Vino www.wine-fight.com/
VinExpo Bordeaux www.vinexpo.com
Sweet Onion Fest www.sweetonions.org/festival
Winter Wine Weekend www.mpva.com.au/events
Jazz A Vienne www.jazzavienne.com
Festa De São João Do Porto www.fest300.com/festivals/festa-de-sao-joao
TEMMUZ
Finger Lakes Wine Festival www.flwinefest.com
Winter Reds www.winterreds.com.au
Hampshire Food Festival www.hampshirefare.co.uk/food-festival
AĞUSTOS
Albariño’s Day www.cambados.es
Spanish Days Fiesta www.oldspanishdays-fiesta.org
Gravenstein Apple Fair www.gravensteinapplefair.com
EYLÜL
Taste Festivals Roma www.tastefestivals.com
Terra Madre International www.terramadre.com
Fiesta De La Vendimia www.vendimia2016.mendoza.gov.ar
Binissalem Wine Festival www.binissalemdo.com
Portland Saturday Market www.portlandsaturdaymarket.com
Bernkastel’S 4-Day Wine Festival www.en.bernkastel.de/events/wine-festival-of-the-middle-moselle.html
Gusti Di Frontiera www.turismofvg.it/evento/151260
Expo Of Chianti Classico Wines www.greve-in-chianti.com/en/2010_wine_festival.htm
Ressegna Del Chianti Classico www.festivals-of-tuscany.com/
EKİM
İstanbul Kahve Festivali www.istanbulcoffeefestival.com
Maçka Çikolata Festivali www.facebook.com/events/872600569517331
Lüfer Bayramı www.fikirsahibidamaklar.org
Sonoma County Harvest Fair www.harvestfair.org
Shedfest www.yarravalleypoint.com.au/events/shedfest/
Yedi İstanbul www.yedi-istanbul.com
Jazz&Wine Festival www.controtempo.org/
White Truffle Festival www.fieradeltartufo.org/2016/
Kakheti Centric Wine Festival www.georgiatoday.ge/news/1439/Kakheti
KASIM
Sirha Fuarı www.sirha-istanbul.com 
Taste Festivals Abu Dhabi www.tastefestivals.com
Taste Festivals Melbourne www.tastefestivals.com
Taste Festivals Auckland www.tastefestivals.com
Taste Festivals London Festive www.tastefestivals.com
Taste Festivals Bologna www.tastefestivals.com
ProWein China www.prowein.com
VinExpo Tokyo www.vinexpo.com
Margaret River Gourmet Escape www.gourmetescape.com.au
Hospices De Beaune www.hospices-de-beaune.com
Slovenia Wine Festival www.slovenskifestivalvin.si/save-the
ARALIK
2. Uluslararası Gastronomi Festivali www.gastromasa.com.tr
Terra Madre Day www.slowfood.com
Wine2Wine www.vinitalyinternational.com
Habits De Lumiére habitsdelumiere.epernay.fr

18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

- -


“Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir.”