Go to Top

Haberler

11. Sommelier Yarışması Kayıtları Başladı!

Chaine des Rotisseurs ve Türkiye Sommelier Derneği birlikte organize ediyor. Bu sene onbirincisi gerçekleşecek Sommelier’lik mesleğinin gastronomi ve turizm sektöründeki önemini vurgulamanın yanı sıra; genç yetenekleri keşfetmek ve desteklemek amacıyla sektör çalışanlarına yönelik düzenlenen 10. Türkiye Sommelier Yarışması, 11 Haziran’da International Wine and Spirits Academy’de (IWSA) gerçekleşecek.
11.Türkiye Sommelier Yarışması için başvurular başladı. www.iwsa.com.tr web sitesinden başvuru kabul edilecek yarışma, 11 Haziran tarihinde IWSA çatısı altında gerçekleşecek. Gastronomi ve Turizm sektöründe sommelier’lik mesleğinin önemini vcek olan yarışma; sommelier’lerin hem teorik bilgisini

Devamını Oku

10.Türkiye Sommelier Yarışması Başvuruları Başladı!

Chaine des Rotisseurs ve Türkiye Sommelier Derneği birlikte organize ediyor. Bu sene onuncusu gerçekleşecek Sommelier’lik mesleğinin gastronomi ve turizm sektöründeki önemini vurgulamanın yanı sıra; genç yetenekleri keşfetmek ve desteklemek amacıyla sektör çalışanlarına yönelik düzenlenen 10. Türkiye Sommelier Yarışması, 26 Haziran’da International Wine and Spirits Academy’de (IWSA) gerçekleşecek.
10.Türkiye Sommelier Yarışması için başvurular başladı. 12 Haziran ‘a kadar www.iwsa.com.tr web sitesinden başvuru kabul edilecek yarışma, 26  Haziran tarihinde IWSA çatısı altında gerçekleşecek. Gastronomi ve Turizm sektöründe sommelier’lik mesleğinin önemini vcek olan yarışma; sommelier’lerin hem teorik

Devamını Oku

9. Türkiye Sommelier Yarışması Sonuçlandı!

Sommelier’lik mesleğinin gastronomi ve turizm sektöründeki önemini vurgulamanın yanı sıra; genç yetenekleri keşfetmek ve desteklemek amacıyla sektör çalışanlarına yönelik düzenlenen 9. Türkiye Sommelier Yarışması sonuçlandı. International Wine and Spirits Academy’de (IWSA) gerçekleşen yarışmanın kazananı Barış Üzüm oldu.

Chaine des Rotisseurs ile Türkiye Sommelier Derneği tarafından organize edilen ve IWSA çatısı altıdan gerçekleştirilen 9. Türkiye Sommelier Yarışması sommelier’lerin hem teorik bilgisini hem de servis yeteneklerini sınanıyor.

Gastronomi ve Turizm sektöründe sommelier’lik

Devamını Oku

18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

- -


“Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir.”