Go to Top

Kurumsal Toplantı ve Etkinlikler

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Levent-River Plaza’da, yaklaşık 1000 m2 alana kurulan IWSA bünyesinde; 2 adet 30’ar kişilik derslik, 1 adet bar&kokteyl uygulama sınıfı, uygulama bar alanı, mutfak ve restoran uygulama alanı bulunuyor.

Bu alanları etkinlik ya da toplantılarınız için tüm gün yada yarım gün olarak kiralayabilirsiniz.

Etkinlik ve toplantılarınız  için  aşağıdaki hizmetler ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 • Flipchart
 • Not Defteri, Kalem
 • Projeksiyon Cihazı, Perde
 • Pointer
 • İnternet Erişimi
 • Ses Sistemi
 • Vestiyer Hizmeti
 • Çay&Kahve

Ekstra ikramlar (kurabiye  çeşitleri, soft içecekler vb.) ücretlendirilmektedir.

Binanın bulunduğu otoparka Özdilek AVM’nin otoparkına giriş yapılabilmekte olup, otopark ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Etkinlik ve toplantılarınıza hazırlamış olduğumuz menülerden ekleyerek zenginleştirebilirsiniz.

 • Kahvaltı Menüsü
 • Öğle Yemeği Menüsü
 • Çay/Kahve İkramları
 • Kokteyl Menüsü

Etkinlik ve toplantılarınız sonrasında farklı atölye ve tadımlar sağlamaktayız.

Toplantı ve Etkinlikleriniz İçin Kullanabileceğiniz Alanlar: 

Teorik DerslikBR1A8105r

Seminerler sırasında katılımcı ve uzmanların ihtiyaç duyacağı tüm ekipmanları sınıflarında hazır olarak bulundurur. Projeksiyon cihazı, ses sistemi, flipchart, internet, çay/kahve servisi bu hizmete dahildir.Ayrıca sınıflarda uluslararası tadım kurallarının gerektirdiği şekilde gün ışığı ve temiz havadan faydalanılır.

 

BR1A8118rBar & Kokteyl Uygulama Sınıfı

Katılımcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış ve tüm teknik ekipmanlarla donatılmış bir uygulama sınıfıdır. Bu sınıfta kokteyl, miksoloji ve temel bar prensipleri seminerleri düzenlenebilir. Ayrıca katılımcılar, eğitimcinin uygulamalarını eş zamanlı olarak izleyebilir.

 

 

Mutfak Uygulama SınıfıBR1A8280r

Kurumsal ve bireysel mutfakseverleri amatör aşçılık workshopları ile gastronomi alanında bilgilendirirken; keyifli ve kaliteli zaman geçirmelerini sağlayan 8 Kişi kapasiteye sahip bu mutfak, farklı şef ve mönü seçenekleri sunmaktadır.

 

 

 

Kokteyl AlanıBR1A8412r

Wine & Dine ve kokteyl etkinliklerinin düzenlendiği bu alanda büyük bir masa etrafında oturma düzeni ya da kokteyl şeklinde etkinliklerinizi planlayabilirsiniz. Ayrıca bu alanda projeksiyon cihazı ve ses sistemi de bulunmaktadır.

 

 

Restoran Alanı

Wine & Dine ve kokteyl etkinliklerinin düzenlendiği bu alanda büyük bir masa etrafında oturma düzeni ya da kokteyl şeklinde etkinliklerinizi planlayabilirsiniz. Ayrıca bu alanda projeksiyon cihazı ve ses sistemi de bulunmaktadır.

Ayrıca farklı tadım ve atölye çalışmaları ile kurumsal etkinliklerinizi zenginleştirebilirsiniz.

 • Stilini Keşfet Atölye Çalışması

Stilini Keşfet Atölye Çalışması sayesinde, şarap dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz. Bu seminerimiz kısa bir zaman dilimi içerisinde şarabın temel prensiplerini öğretmeyi hedeflemektedir.

 • Wine & Dine

Bir ülke, bir bölge, bir malzeme ya da hikayeden yola çıkılarak ünlü şefler ve IWSA uzmanlarının beş temel tadı baz alarak hazırladıkları, yemek şarap uyumu menülerinin atölye çalışmalarıdır.

 • Rakı Adabı ve Kültürü

Bu atölye çalışmasında Anadolu topraklarında 500 yıldan fazla bir geçmişi olan rakı, sunumundan mezelerine, tarihinden servis inceliklerine her yönüyle anlatılıyor.

 • Miksoloji

Distile içeceklerin en popüler tüketim alanlarından biri olan kokteyl bir çok kişinin ilgi alanına girer. Herkes usta bir barmen gibi eşsiz kokteyller yaratmak ister. Bu kadar kısa sürede usta olunamasa bile işin incelikleriyle ilgili bilgi sahibi olunabilecek oldukça interaktif bir atölye çalışmasıdır.

 • Viski Atölyesi

Single maltlardan, blendedlara, İskoçya’dan Amerika’ya, distile içeceklerin en geniş ve eğlenceli konularından biri olan viski ile ilgili merak edilen her şeye bu atölyede ulaşabilirsiniz.

Sanal Tur için tıklayınız!

Ad Soyad:

E-posta:

Telefon:

Mesaj:

 

 

 

18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

- -


“Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir.”