Go to Top

Mart Ayında Düzenlediğimiz Wıne&Dıne Atölyelerimiz

TASTY CINEMA:BOTTLE SHOCK

 

Tarih: 29.03.2017

Saat: 19:00-22:00

Yer: IWSA -Sınıf 1-

Şef: Tuncay Gülcü

Duyularınızı harekete geçirecek bir deneyime hazır olun!

1976 yılında Paris’te yapılan bir kör tadımda California şaraplarının Paris şaraplarına üstün gelmesinin hikayesinin anlatıldığı “Bottle Shock” filmini farklı bir deneyime dönüştürüyoruz. Tasty Cinema‘nın konu ve tat alma duyularını dahil ederek film izleme keyfine yepyeni anlam katan bu leziz deneyim, IWSA’da sizleri bekliyor!

*Kontenjanımız 30 kişi ile sınırlıdır!

 

BİZANS’IN SIRA DIŞI SOFRALARI

Tarih: 16.03.2017

Saat: 19:00-22:00

Yer: IWSA -Restoran Alanı-

Şef: Pınar Taşdemir

Araştırmacı ve gazeteci yazar Mutlu Tönbekici’nin keyifli Bizans anlatımı, Şef Pınar Taşdemir’in Bizans yemeklerine lezzetli yorumu; Ayça Budak’ın sıra dışı şarap uyumları ile buluştu. 1000 yıllık soframıza siz de buyurmaz mısınız?

 

*Kontenajnımız 26 kişi ile sınırlıdır!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

- -


“Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir.”