Go to Top

Sınıflar

 

Bar Uygulama Sınıfı : M.E.B. onaylı fermente ve distile içecek servis elemanı yetiştirme programı kapsamında, katılımcıların ihtiyçlarını karşılamak üzere hazırlanmış ve tüm teknik ekipmanlarla donatılmış bir uygulama sınıfıdır. Bu sınıfta kokteyl, miksoloji ve temel bar prensipleri seminerleri düzenlenebilir. Ayrıca katılımcılar, eğitimcinin uygulamalarını eş zamanlı olarak izleyebilir.

Teorik Eğitim Sınıfı: M.E.B. standartlarına göre eğitim veren IWSA seminerler sırasında katılımcı ve uzmanların ihtiyaç duyacağı tüm ekipmanları sınıflarında hazır olarak bulundurur. Ayrıca sınıflarda uluslararası tadım kurallarının gerektirdiği şekilde gün ışığı ve temiz havadan faydalanılır.

18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

- -


“Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir.”