Paylaş :

WSET-1. SEVİYE ŞARAP YETERLİLİK PROGRAMI-ONLINE

WSET-1. SEVİYE ŞARAP YETERLİLİK PROGRAMI-ONLINE

Dünyanın şarap ve distile içkiler konusunda en uzman ve saygın kuruluşu Wine & Spirit Education Trust’ın Türkiye’deki ilk program sağlayıcısı IWSA’nın eğitmenlerinden Neyran Ayan uzmanlığında WSET 1. Seviye Yeterlilik Programı ile şarap dünyasının kapılarını aralıyoruz.

Etkinliğe ait notlar: Etkinlik 18 yaş üstüne açıktır.

 * *Adınıza sınav talep edilebilmesi için; WSET tüm sınav katılımcılarından bilet alım ekranında yer alan linkteki formu imzalı talep etmektedir. Yine Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında hazırlanan aydınlatma metnimiz linkte olup; verilerin WSET’e (yurtdışı aktarımı) için de açık rızanıza ihtiyaç bulunmaktadır. Bu sebeplerle onay kutucuklarını doldurmanızı ve tarafıma mail ile imzalı formun gönderilmesini rica ederim. Konuya ilişkin talep ve sorularınızı da bizlere iletebilirsiniz.

*** Adınıza sınav talebi yapılabilmesi için gün içerisinde formu doldurup imzalayarak mail ekinde [email protected] adresine iletmenizi rica ederim. Mail subject kısmına da doğum tarihinizi gün/ay/yıl olarak belirtmeniz gerekmektedir.

****Eğer iki kişilik bilet aldıysanız veya başkası adına bilet aldıysanız her bir katılımcının;

İsim soy isim

Mail adresi

Cep telefon numarası

Doğum tarihi gün/ay/yıl

Ve ekli formu her katılımcı ayrı ayrı doldurup imzalayarak iletmelidir.

.

Program Tarihleri
1. Gün Tarihi

Gün: 05/07/2023
Saat: 19:00-21:30

2. Gün Tarihi

Gün: 12/07/2023
Saat: 19:00-21:30

3. Gün Tarihi

Gün: 19/07/2023
Saat: 19:00-21:30

Program Yeri

IWSA, River Plaza 28. Kat

Program Adresi

Büyükdere Caddesi Bahar Sokak No:13 River Plaza Kat:28 34394 Şişli / İstanbul RIVER PLAZA’YA GELİŞ 1.Metro ile Geliş Metro ile Levent Durağında inince Özdilek AVM oklarını takip ederek, AVM’ye vardıktan sonra, en altta yer alan Özdilek Hipermarket içinden geçip dışarıya çıktıktan sonra hemen sağda River Plaza girişinde direkt kimliğinizi ileterek River Plaza’ya giriş yapabilirsiniz. 2.Metro veya Otobüsle Gelenler için Alternatif AVM bitiminde hemen yanındaki yola saparak (Dede Korkut Sokak üzerinden) Bahar Sokağa giriş yapabilir; River Plaza’nın ana girişinden geçiş yapabilirsiniz. 3.Araba ile Geliş Özdilek AVM’nin otoparkını kullanarak, otoparka giriş yaptıktan sonra (otopark ücretsizdir) en altta yer alan Özdilek Hipermarket içinden geçip dışarıya çıktıktan sonra hemen sağda River Plaza girişinde direkt kimliğinizi ileterek River Plaza’ya giriş yapabilirsiniz.

Duyurularımızdan önceden haberdar olmak isterseniz E-bülten aboneliği başlatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Nespresso
Nude
Nude
IWSA Logo