Paylaş :

Erişilebilirlik Bildirgesi

Bu web sitesi olabildiğince fazla kullanıcı tarafından erişilebilir olmak üzere tasarlanmıştır. Erişilebilirliği arttırmak için düzeni olarak yeni yollar arıyoruz. Web sitemizi daha fazla kullanıcı tarafından erişilebilir duruma getirmek için çalışıyoruz; ancak daha iyileştirilebilir olduğunu düşündüğünüz noktalar için lütfen bize ulaşın.

Erişilebilirlik Bilgileri

Özellikler

HTML Başlıkları

Bu web sitesi web sitesi içeriğini düzenlemek için HTML başlıklarını kullanır. Bazı yardımcı teknolojiler klavye kısa yolları sayesinde başlıklar arasında gezmenizi sağlar.

Metin Boyutu

Metin boyutunu tarayıcınızdaki kontroller sayesinde değiştirebilirsiniz. Örneğin Internet Explorer için Görünüm menüsünden Metin Boyutunu seçebilirsiniz. Eğer tekerlekli bir fareye sahipseniz, metin boyutunu ayarlamak için yukarı ve aşağı kaydırabilirsiniz.

Görseller ve alt etiketler

Web sitemizdeki tüm görsellerde alt etiketlerde açıklayıcı alternatif metinler vardır. Bu sayede kullanıcılar görsel henüz yüklenmemiş olsa dahi, görselin ne olduğunu anlayabilirler.

Formlar

Web sitemizdeki çeşitli formların tüm alanlarına rahatlıkla erişebilirsiniz. Çoğu tarayıcıda klavyedeki “Tab” tuşu ile alanlar arasında gezebilirsiniz.​

İlginizi Çekebilir

Nespresso
Nude
Nude
IWSA Logo