Paylaş :

ANASON AKADEMİSİ 1. SEVİYE

ANASON AKADEMİSİ 1. SEVİYE

Dersler IWSA’da, sınav online olarak zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecektir.

1.       Ders-IWSA’da: 12 Aralık, 19.00-21.00

2.       Ders-IWSA’da: 13 Aralık, 19.00-21.00

Sınav-Online : 18 Aralık, 19.00-19.45

*Sınava giriş hakkı için tüm derslere katılım zorunludur.

Anason akademisi ile rakı kültürünün temel bilgilerini konunun uzmanları IWSA’nın eğitmeni Özge Ergun ve Neyran Ayan ile öğrenebileceğiniz program IWSA’da başlıyor.

Özge Ergun

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji Bölümünde lisans ve Marmara Üniversitesi, İşletme Fakültesi, Stratejik Marka Yönetimi yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

2015 yılından itibaren IWSA’da Eğitim Uzmanı​ olarak görev almaktadır.

“Level 3 Award in Wine&Spirits” sertifikasına sahiptir. WSET’nin yetkili eğitmenidir aynı zamanda IWSA’nın ’10 Soruda Üzümden Kadehe’ programının da eğitmenidir.

Neyran Ayan

Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler eğitimini tamamlamıştır.

2019 yılından itibaren IWSA'da Eğitim Uzmanı olarak görev almaktadır.

Aynı zamanda “Level 3 Award in Wine&Spirits", “WSET Educator Programme" ''Anason Akademisi' ve 'Edinburgh Whisky Academy​' sertifikalarına sahiptir.

International Wine& Spirits Academy

Mey|Diageo Türkiye tarafından kurulan IWSA, gastronomi sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefliyor. Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedefleyen merkez, bütünsel bir yeme &içme eğitimine destek oluyor.

Etkinliğe ait notlar

Etkinlik 18 yaş üstüne açıktır.

Eğitmenler

Özge Ergun
Özge Ergun

IWSA Eğitim Uzmanı / WSET Onaylı Uzman

Neyran Ayan
Neyran Ayan

IWSA Eğitim Uzmanı / WSET Onaylı Uzman

Program Tarihleri
1. Gün Tarihi

Gün: 12/12/2023
Saat: 19:00-21:00

2. Gün Tarihi

Gün: 13/12/2023
Saat: 19:00-21:00

3. Gün Tarihi

Gün: 18/12/2023
Saat: 19:00-19:45

Program Yeri

IWSA, River Plaza'nın 28. Katında yer almaktadır.

Program Adresi

Büyükdere Caddesi Bahar Sokak No:13 River Plaza Kat:28 34394 Şişli / İstanbul RIVER PLAZA'YA GELİŞ 1.Metro ile Geliş Metro ile Levent Durağında inince Özdilek AVM oklarını takip ederek, AVM'ye vardıktan sonra, en altta yer alan Özdilek Hipermarket içinden geçip dışarıya çıktıktan sonra hemen sağda River Plaza girişinde direkt kimliğinizi ileterek River Plaza'ya giriş yapabilirsiniz. 2.Metro veya Otobüsle Gelenler için Alternatif AVM bitiminde hemen yanındaki yola saparak (Dede Korkut Sokak üzerinden) Bahar Sokağa giriş yapabilir; River Plaza'nın ana girişinden geçiş yapabilirsiniz. 3.Araba ile Geliş Özdilek AVM'nin otoparkını kullanarak, otoparka giriş yaptıktan sonra (otopark ücretsizdir) en altta yer alan Özdilek Hipermarket içinden geçip dışarıya çıktıktan sonra hemen sağda River Plaza girişinde direkt kimliğinizi ileterek River Plaza'ya giriş yapabilirsiniz.

Duyurularımızdan önceden haberdar olmak isterseniz E-bülten aboneliği başlatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Nespresso
Nude
Nude
IWSA Logo