Paylaş :

MIX LAB: ONUR BALK İLE KIŞ KOKTEYLLERİ

MIX LAB: ONUR BALK İLE KIŞ KOKTEYLLERİ

Onur Balk'tan kokteyl yapım tekniklerini öğreneceğiniz bu workshop ile içinizi ısıtacak kış kokteyllerini kendiniz hazırlayabilirsiniz. IWSA'nın mixology laboratuvarında hep birlikte yapacağımız karışımlarla içinizdeki barmeni ortaya çıkarabilirsiniz!

Onur Balk

Inspired Choice'un kurucusu Onur Balk yiyecek içecek sektöründeki 20.meslek hayatı içerisinde bir çok yarışmadan kazandığı dereceler ile Londra'da yer alan Drink Factory Bar Termini 69 Colebrookerow kokteyl  laboratuvarında aldığı eğitimlerin ardından İstanbul'a döndü ve kendi kokteyl-miksoloji laboratuvarı olan INSPIRED CHIOCE'u açtı. Avrupa ve Amerika kıtasındaki barlara danışmanlık vermektedir.

Mixlab: Onur Balk ile Kış Kokteylleri

Program Tarihleri
1. Gün Tarihi

Gün: 30/01/2023
Saat: 19:00-21:00

Program Yeri

IWSA, River Plaza Kat.28

Program Adresi

Büyükdere Caddesi Bahar Sokak No: 13 River Plaza Kat:28 34394 Şişli / İstanbul RIVER PLAZA'YA GELİŞ 1.Metro ile Geliş Metro ile Levent Durağında inince Özdilek AVM oklarını takip ederek, AVM'ye vardıktan sonra, en altta yer alan Özdilek Hipermarket içinden geçip dışarıya çıktıktan sonra hemen sağda River Plaza girişinde direkt kimliğinizi ileterek River Plaza'ya giriş yapabilirsiniz. 2.Metro veya Otobüsle Gelenler için Alternatif AVM bitiminde hemen yanındaki yola saparak (Dede Korkut Sokak üzerinden) Bahar Sokağa giriş yapabilir; River Plaza'nın ana girişinden geçiş yapabilirsiniz. 3.Araba ile Geliş Özdilek AVM'nin otoparkını kullanarak, otoparka giriş yaptıktan sonra (otopark ücretsizdir) en altta yer alan Özdilek Hipermarket içinden geçip dışarıya çıktıktan sonra hemen sağda River Plaza girişinde direkt kimliğinizi ileterek River Plaza'ya giriş yapabilirsiniz.

Duyurularımızdan önceden haberdar olmak isterseniz E-bülten aboneliği başlatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Nespresso
Nude
Nude
IWSA Logo