Paylaş :

MIX LAB: TEQUILA 101

MIX LAB: TEQUILA 101

IWSA eğitmeni & mixologist Artun Omurca ile Meksika’ya ufak bir yolculuk yaparken shakerları hep birlikte sallayacağımız, bir yandan da küçük eşlikçilerle harmanlayacağımız bu geceye davetlisiniz.

Artun Omurca

Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi Görsel İletişim & Tasarım bölümünde tamamladığı süreçte çok genç yaşlarda girdiği bar dünyası ile başlayan çalışma hayatı tasarıma olan ilgisini içki sektörüne doğru şekillendirmiştir.

Uzun yıllar birçok işletmede barmenlik, bar şefliği, işletmecilik, etkinlik yöneticiliği gibi görevler yaptıktan sonra, global İtalyan, Amerikan ve İngiliz içki grupları ile kurumsal hayatına başlamıştır. Bu esnada birçok içki üretimhaneyi gezerek içki üreticileriyle tanışma fırsatı bulmuştur.

Kurumsal hayatı boyunca yurtiçi ve yurtdışında katıldığı eğitimler ile hikaye anlatıcılığı ve miksoloji konularında uzmanlaşarak kariyerine devam etmektedir. 

International Wine& Spirits Academy

Mey|Diageo Türkiye tarafından kurulan IWSA, gastronomi sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefliyor. Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedefleyen merkez, bütünsel bir yeme &içme eğitimine destek oluyor.

ÖNEMLİ NOTLAR

Etkinlik 18 yaş üstüne açıktır.

Herhangi bir gıda alerjiniz varsa bilet alımından sonra [email protected] ‘ye bilgi vermenizi rica ederiz.

Bilet alımınızı yaptıktan sonra atölyeler arasında tarih değişikliği yapamıyoruz.

Program Tarihleri
1. Gün Tarihi

Gün: 30/11/2023
Saat: 19:00-22:30

Program Yeri

IWSA, River Plaza 28. Kat

Program Adresi

Büyükdere Caddesi Bahar Sokak No:13 River Plaza Kat:28 34394 Şişli / İstanbul RIVER PLAZA’YA GELİŞ 1.Metro ile Geliş Metro ile Levent Durağında inince Özdilek AVM oklarını takip ederek, AVM’ye vardıktan sonra, en altta yer alan Özdilek Hipermarket içinden geçip dışarıya çıktıktan sonra hemen sağda River Plaza girişinde direkt kimliğinizi ileterek River Plaza’ya giriş yapabilirsiniz. 2.Metro veya Otobüsle Gelenler için Alternatif AVM bitiminde hemen yanındaki yola saparak (Dede Korkut Sokak üzerinden) Bahar Sokağa giriş yapabilir; River Plaza’nın ana girişinden geçiş yapabilirsiniz. 3.Araba ile Geliş Özdilek AVM’nin otoparkını kullanarak, otoparka giriş yaptıktan sonra (otopark ücretsizdir) en altta yer alan Özdilek Hipermarket içinden geçip dışarıya çıktıktan sonra hemen sağda River Plaza girişinde direkt kimliğinizi ileterek River Plaza’ya giriş yapabilirsiniz.

Duyurularımızdan önceden haberdar olmak isterseniz E-bülten aboneliği başlatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Nespresso
Nude
Nude
IWSA Logo